Racey Rocket

Arcade
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 46 MB
  • Version 1.0.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Salmon Pirate
Salmon Pirate stüdyosunun geliştirmiş olduğu Racey Rocket oyununda jet hızı ile hareket etmelisiniz.

Salmon Pirate stüdyosunun geliştirmiş olduğu Racey Rocket oyununda jet hızı ile hareket etmelisiniz. 

Android işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirip oynayabileceğiniz en kaliteli oyunlardan bir olarak karşımıza çıkan Racey Rocket oyununda sizde yerinizi alın. Keyifle oynayacağınız oyunumuzda eşsiz bir uzay deneyimi yaşamaya kendinizi hazırlayın. Çünkü oyunumuzun hikayesi uzayda geçiyor.

Racey Rocket, oyuncuların en iyi zaman için zorlu parçalar etrafında ilerlemelerini, kaydırabilmelerini ve sıçramalarını sağlayan yüksek hızlı bir yarışçı. Sıkı devreler vasıtasıyla bir hız alan uzay aracına kılavuzluk etmek ve dünyanın en hızlı zamanları için savaşmak tatmin edici kontroller kullanmanız gerekiyor. 

Birbirinden zorlu bölümler ile oyun daha da aksiyonlu ve keyifli hale getirilmiştir. Uzay jetiniz ile küçücük bir aralıktan bir anda geçmeniz gerekiyor. Yanlış bir refleks hareketi ya da yanlış bir temas sonucu oyuna yeniden başlamak zorunda kalabilirsiniz. Sizde uzay jetinizi seçin, yola koyulun ve uzayın boşluğunda en zor bölümlerde başarı kazanarak keyifli bir oyun deneyimi yaşamaktan kendinizi mahrum etmeyin. 

Racey Rocket indir